Vlonderplank 28x145x4000 Douglas
192 op voorraad
€ 23,50
Beschrijving
Douglas Vlonderplank 28 × 145 × 4000 mm
Deze Douglas vlonderplank is ideaal voor het aanleggen van terrassen, vlonders en andere buitentoepassingen. Het hout heeft een warme uitstraling en is geschikt voor buitengebruik dankzij de natuurlijke duurzaamheid van Douglas hout.
Belangrijkste eigenschappen
Materiaal: Douglas hout
Afmeting: 28 × 145 × 4000 mm
Afwerking: Geschaafd
Toepassing: Vlonders, terrassen, tuinprojecten
Eigenschappen: Sterk, robuust en geschikt voor buitengebruik
Toepassing
Perfect voor:
Vlonders en terrassen
Tuinpaden en steigers
Diverse buitentoepassingen waar een stevige plank gewenst is
Aanvullende informatie
| Lengte | 400cm |
|---|---|
| Breedte | 145mm |
| Artikelsoort | Vlonderplanken |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dikte | 28mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Gerelateerde producten
-

Douglas gaastrellis 100/100 1800×900
Niet op voorraad € 57,50 In winkelmand + -

Schoor 70x150x750mm douglas fijnbezaagd
Niet op voorraad € 8,50 In winkelmand + -

Tuindeur Douglas 90 x195cm Privacy met incl. cilinderslot
8 op voorraad € 205,00 In winkelmand + -

Tuindeurkozijn douglas + aanslagligger
5 op voorraad € 34,95 In winkelmand +

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.