40x80x1000mm fijnbezaagde hardhout piketpaal
674 op voorraad
€ 4,85
Beschrijving
40x80x1000mm Fijnbezaagde Hardhout Piketpaal � Hardhouten Paal voor Schuttingen en Tuinprojecten
Deze hardhouten piketpaal van 40�80�1000 mm is fijnbezaagd en aan ��n zijde gepunt. De paal is geschikt voor het maken van schuttingen, afrasteringen en andere tuinconstructies waarbij een stevige en duurzame paal nodig is. Dankzij het hardhout is de paal van nature beter bestand tegen vocht en slijtage dan zachthout.
? Productkenmerken:
– Afmetingen: 40 mm dik � 80 mm breed � 1000 mm lang
– Materiaal: Hardhout, fijnbezaagd
– Afwerking: E�n zijde gepunt voor eenvoudige plaatsing in de grond
– Toepassing: Schuttingen, afrasteringen, tuinpalen
– Duurzaamheid: Van nature resistent tegen weersinvloeden en rot
– Verwerkbaarheid: Makkelijk te zagen, schroeven en bevestigen
?? Praktisch gebruik:
De gepunte paal kan direct in de grond worden geplaatst zonder extra fundering, wat tijd bespaart bij de installatie. Het harde hout zorgt voor een langere levensduur bij buitengebruik, zonder dat er direct een behandeling nodig is. Door de fijne zaagstructuur is het oppervlak geschikt voor een nette afwerking.
Deze hardhouten piketpaal is een functionele keuze voor het maken van stevige en duurzame tuinafscheidingen.
Aanvullende informatie
| Lengte | 100cm |
|---|---|
| Breedte | 80mm |
| Artikelsoort | Piket |
| Houtsoort | Hardhout |
| Afwerking | Fijnbezaagd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dikte | 40mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Gerelateerde producten
-

45x70x2000mm geschaafde hardhout regel
283 op voorraad € 13,90 In winkelmand + -

25x145x3650mm Hardhout vlonderplank
26 op voorraad € 39,40 In winkelmand + -

45x70x4500mm geschaafde hardhout regel
308 op voorraad € 31,35 In winkelmand + -

80x80x2000mm fijnbezaagde hardhout paal
86 op voorraad € 18,25 In winkelmand +

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.