60x60x2750mm fijnbezaagde hardhout paal
133 op voorraad
€ 14,95
Beschrijving
60x60x2750mm Fijnbezaagde Hardhout Paal � Gepunt, Azob� of Angelim Vermelho
Deze hardhouten paal van 60�60�2750 mm is fijnbezaagd en voorzien van een punt aan ��n uiteinde. De paal is gemaakt van Azob� of Angelim Vermelho, twee duurzame tropische houtsoorten die veel worden toegepast in buitenconstructies waar sterkte en weerbestendigheid belangrijk zijn.
? Productkenmerken:
– Afmetingen: 60 mm dik � 60 mm breed � 2750 mm lang
– Houtsoort: Azob� of Angelim Vermelho (afhankelijk van voorraad)
– Afwerking: Fijnbezaagd
– Vorm: Gepunt aan ��n uiteinde voor eenvoudige plaatsing in de grond
– Toepassing: Palen voor afrasteringen, tuinconstructies, pergola�s en andere buitengebruik
?? Praktische informatie:
Azob� en Angelim Vermelho zijn hardhoutsoorten met een hoge dichtheid en natuurlijke weerstand tegen vocht, schimmels en insecten. Daardoor zijn ze geschikt voor langdurig gebruik in de grond en buitenshuis. De punt maakt het eenvoudiger om de paal in de grond te slaan of te boren. Fijnbezaagd oppervlak zorgt voor een strakkere afwerking en betere hechting bij het bevestigen van andere materialen.
Deze paal is geschikt voor wie op zoek is naar een stevige, duurzame paal voor uiteenlopende buitentoepassingen. Let op: de houtsoort kan vari�ren afhankelijk van de voorraad.
Aanvullende informatie
| Lengte | 270cm |
|---|---|
| Breedte | 60mm |
| Artikelsoort | Palen |
| Houtsoort | Hardhout |
| Afwerking | Fijnbezaagd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 60mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Gerelateerde producten
-

Tuindeurkozijn hardhout + aanslagligger
1 op voorraad € 87,95 In winkelmand + -

45x70x4500mm geschaafde hardhout regel
321 op voorraad € 31,35 In winkelmand + -

100x100x4000mm fijnbezaagde hardhout paal
46 op voorraad € 69,80 In winkelmand + -

45x70x2000mm geschaafde hardhout regel
333 op voorraad € 13,90 In winkelmand +

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.