Hoekpaal beton antra 100x100x2800mm
49 op voorraad
€ 25,00 Op=op
Beschrijving
Hoekpaal beton antra 100x100x2800mm � Paal voor betonscherm met rotsmotief
Deze antracietkleurige hoekpaal van beton heeft een afmeting van 100�100�2800 mm en is geschikt voor het plaatsen van betonschermen met rotsmotiefplaten en een schermhoogte van ongeveer 130 cm. De paal is ontworpen om hoekverbindingen in het scherm te maken, waardoor een stabiele en stevige constructie ontstaat.
? Productkenmerken:
– Afmetingen: 100 mm � 100 mm � 2800 mm
– Materiaal: Beton, antracietkleurig
– Toepassing: Hoekpaal voor betonschermen met rotsmotiefplaten
– Geschikt voor schermhoogte circa 130 cm
– Verkleuring in het beton mogelijk (zie foto)
?? Praktische informatie:
De paal kan ook voor andere constructieve doeleinden worden gebruikt waar een stevige betonnen hoekpaal gewenst is. Door het beton is de paal onderhoudsarm en bestand tegen weersinvloeden. Houd rekening met mogelijke kleurverschillen door de verkleuring van het beton.
Deze hoekpaal biedt een eenvoudige oplossing voor het realiseren van betonschermen in de tuin of op het erf. Combineer met bijpassende rotsmotiefplaten voor een complete afwerking.
Aanvullende informatie
| Lengte | 280cm |
|---|---|
| Breedte | 100mm |
| Houtsoort | Vuren gëimpregneerd |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dikte | 100mm |
| Artikelsoort overig | Betonpalen |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Gerelateerde producten
-

Houtbouwschroef T40 Tk.Zwart 8.0X180/80 OP=OP
3 op voorraad € 31,85 Op=op In winkelmand + -

Houtbouwschroef T40 Tk.Zwart 8.0X220/100 OP=OP
5 op voorraad € 37,60 Op=op In winkelmand + -

Koopmans Ecoleum 2½ ltr. 217 Grenen
4 op voorraad € 28,75 Op=op In winkelmand + -

Koopmans Ecoleum 2½ ltr. 229 Donkergrijs
1 op voorraad € 28,75 Op=op In winkelmand +

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.