Hardhouten enkele dichte deur Prestige, linksdraaiend, 109 x 221 cm, grijs gegrond.
1 op voorraad
€ 900,00 Op=op
Verpakkingsinhoud: 1 stuks
Artikelnummer:
18874-2893
|
Verzendkosten berekenen
Beschrijving
Aanvullende informatie
Beoordelingen (0)
Beschrijving
Deurdikte 40 mm.
Buitenmaat (bxh) 109×221 cm.
Inbouwmaat (bxh) 103×218 cm.
Doorloopmaat (bxh) 93×211,5 cm.
Deurmaat (bxh) 93×211,5 cm.
De hardhouten Meranti deuren zijn afgewerkt met een grijze grondverflaag en zijn niet afgelakt.
Voor een goed behoud van de deur dient deze voor of direct na plaatsing afgelakt te worden.
U kunt het aflakken in een kleur naar wens. Beits altijd beide zijden van een deur om kromtrekken te voorkomen. De kozijnen zijn voorzien van een rubberen tochtstrip.
Nieuwprijs €1019,00
Aanvullende informatie
| Lengte | 211,5cm |
|---|---|
| Breedte | 93cm |
| Artikelsoort | Binnendeuren, ramen en kozijn |
| Houtsoort | Hardhout |
| Kleur | Grijs |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Gegrond |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
| Hoogte | 211,5cm |
Wees de eerste om “Hardhouten enkele dichte deur Prestige, linksdraaiend, 109 x 221 cm, grijs gegrond.” te beoordelen Reactie annuleren
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Categorieën
Actie's en Partijen
Gerelateerde producten
-

Tenco Steigerhoutbeits Whitewash 1 ltr.
3 op voorraad € 8,40 Op=op In winkelmand + -

Koopmans Houtcleaner 500 ml.
3 op voorraad € 6,40 Op=op In winkelmand + -

Tenco Steigerhoutbeits Antraciet 1 ltr.
1 op voorraad € 8,40 Op=op In winkelmand + -

Houtbouwschroef T40 Tk.Zwart 8.0X180/80 OP=OP
3 op voorraad € 31,85 Op=op In winkelmand +


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.