Grenen binnendeurkozijn stomp 56×115 met kaderrubber
23 op voorraad
€ 99,50
Verpakkingsinhoud: 1 stuks
Artikelnummer:
18815-2836
|
Verzendkosten berekenen
Beschrijving
Aanvullende informatie
Beoordelingen (0)
Beschrijving
Grenen wit gegrond. Geschikt voor deuren met een maximale afmeting van 930 x 2315mm en muurdikte: 115mm.
incl. deventer profiel rubber. in het kozijn is een sponning gefrees waar het rubber in past, hierdoor sluit de deur tochtvrij aan op het kozijn.
Aanvullende informatie
| Breedte | 115mm |
|---|---|
| Houtsoort | Grenen |
| Kleur | Wit |
| Dikte | 56mm |
| Artikelsoort overig | Kozijnen |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
| Hoogte | 231,5cm |
Wees de eerste om “Grenen binnendeurkozijn stomp 56×115 met kaderrubber” te beoordelen Reactie annuleren
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Categories
DeurkozijnenGrenen gëimpregneerdKozijnhoutPlanken
Gerelateerde producten
-

Tuinscherm 21-planks 180x130cm zwart gespoten
29 op voorraad € 120,95 In winkelmand + -

Geschild Ø 70x1600mm geïmpregneerd
Niet op voorraad € 5,60 In winkelmand + -

16x140x4000mm geïmpregneerde tuinplank
1139 op voorraad € 6,95 In winkelmand + -

Tuinscherm 21-planks 180x180cm bruin geimpregneerd
17 op voorraad € 116,50 In winkelmand +



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.