Hardhout hoeklat 45x45x2750mm
Niet op voorraad
€ 18,05 Op=op
Beschrijving
Hardhout Hoeklat 45x45x2750 mm � Constructieprofiel voor Afwerking en Versterking
Deze hardhouten hoeklat van 45�45�2750 mm is geschikt voor diverse toepassingen in binnen- en buitenprojecten. Door de vierkante doorsnede en rechte hoeken is de lat geschikt voor het afwerken van hoeken, verstevigen van constructies of als randprofiel.
? Productkenmerken:
– Afmetingen: 45 mm dik � 45 mm breed � 2750 mm lang
– Materiaal: Hardhout, duurzaam en stevig
– Toepassing: Hoekafwerking, versteviging, randlat in binnen- en buitengebruik
– Afwerking: Natuurgetrouwe uitstraling, geschikt voor bewerking met standaard houtbewerkingsgereedschap
– Weerbestendigheid: Door hardhoutsoort geschikt voor buitentoepassingen zonder behandeling (afhankelijk van houtsoort)
– Verwerkbaarheid: Kan gezaagd, geschroefd en gelijmd worden
?? Voordelen van hardhout hoeklatten:
– Versterkt hoeken en randen in constructies
– Neemt minder snel vocht op dan zachthout
– Geschikt voor diverse toepassingen zoals kozijnen, tuinmeubels en gevelafwerking
De hardhout hoeklat van 45×45 mm is een praktische keuze voor wie een stevige en duurzame lat zoekt voor afwerking en ondersteuning van houtconstructies. Dankzij de lengte van 2750 mm is de lat geschikt voor langere hoeken en randen zonder onderbreking.
Aanvullende informatie
| Lengte | 275cm |
|---|---|
| Breedte | 45mm |
| Artikelsoort | Glaslatten, latten en profielen |
| Houtsoort | Hardhout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Hoogte | 45mm |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Gerelateerde producten
-

Tuindeurkozijn hardhout + aanslagligger
Niet op voorraad € 87,95 In winkelmand + -

25x145x3350mm hardhout vlonderplank
8 op voorraad € 36,25 In winkelmand + -

28x190x3350mm hardhout gladde vlonderplank
Niet op voorraad € 52,95 In winkelmand + -

150x150x4000mm fijnbezaagde hardhout paal
25 op voorraad € 162,50 In winkelmand +

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.