18x195x3000mm douglas halfhout rabat
128 op voorraad
€ 13,60
Beschrijving
18x195x3000mm Douglas Halfhout Rabat � Geprofileerde gevelbekleding voor buiten
Deze Douglas rabatplank van 18�195�3000 mm is halfhout geprofileerd en geschikt voor gevelbekleding, schuttingen en andere buitenafwerkingen. De plank heeft een werkende breedte van 180 mm. E�n zijde is geschaafd voor een glad oppervlak, de andere zijde is fijnbezaagd voor extra grip en een natuurlijke uitstraling.
? Productkenmerken:
– Afmetingen: 18 mm dik � 195 mm breed � 3000 mm lang
– Werkende breedte: 180 mm
– Houtsoort: Douglas, halfhout rabatprofiel
– Afwerking: 1 zijde geschaafd, 1 zijde fijnbezaagd
– Toepassing: Gevelbekleding, schuttingen, buitenwanden
?? Praktische eigenschappen:
– Douglas hout is van nature duurzaam en geschikt voor buitengebruik zonder chemische behandeling
– De halfhout rabatprofiel zorgt voor een strakke en overlappende aansluiting
– Eenvoudig te verwerken met standaard houtbewerkingsgereedschap
Deze plank is geschikt voor bouwers en doe-het-zelvers die een duurzame en natuurlijke gevelafwerking willen realiseren met een duidelijke houtnerf en een robuuste uitstraling.
Aanvullende informatie
| Lengte | 300cm |
|---|---|
| Breedte | 195mm (werkend 180mm) |
| Artikelsoort | Halfhout rabat |
| Houtsoort | Douglas |
| Afwerking | Fijnbezaagd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dikte | 18mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Gerelateerde producten
-

Schoor 120x120x750mm douglas fijnbezaagd
Niet op voorraad € 12,45 In winkelmand + -

22x5000mm douglas schaaldeel
20 op voorraad € 18,60 In winkelmand + -

Tuinscherm 21-planks 180x90cm douglas
29 op voorraad € 91,30 In winkelmand + -

Tuindeur Douglas 120x195cmm Privacy incl. cilinderslot
3 op voorraad € 255,00 In winkelmand +

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.