Eindpaal beton antra 100x100x2800mm
9 op voorraad
€ 25,00 Op=op
Beschrijving
Eindpaal Beton Antra 100x100x2800mm � Paal voor Betonscherm met Rotsmotief
Deze eindpaal van beton heeft een antracietkleurige afwerking en is bedoeld voor het plaatsen van betonschermen met rotsmotiefplaten. De paal is 100 mm breed, 100 mm diep en 2800 mm hoog, geschikt voor schermen met een hoogte van ongeveer 130 cm. Dankzij het betonmateriaal biedt de paal stabiliteit en stevigheid voor het betonscherm.
? Productkenmerken:
– Afmetingen: 100 x 100 x 2800 mm (b x d x h)
– Kleur: antraciet
– Materiaal: beton
– Toepassing: eindpaal voor betonscherm met rotsmotiefplaten, schermhoogte circa 130 cm
– Mogelijkheid: ook geschikt voor andere constructieve doeleinden in de tuin of buitenruimte
– Opmerking: de palen kunnen verkleuringen vertonen, zie productfoto�s
?? Praktische informatie:
Deze betonpaal is geschikt voor het afwerken en ondersteunen van betonschermen met rotsmotief. Door het beton heeft de paal een lange levensduur en is hij bestand tegen verschillende weersomstandigheden. Naast gebruik voor betonschermen kunnen deze palen ook ingezet worden als stevige constructie-elementen in diverse buitenprojecten. Houd rekening met mogelijke kleurvariaties door verkleuring in het beton.
De Eindpaal Beton Antra 100x100x2800mm is een functionele keuze voor wie een solide en duurzame steunpaal zoekt voor betonschermen of andere toepassingen in de tuin.
Aanvullende informatie
| Lengte | 280cm |
|---|---|
| Breedte | 100mm |
| Houtsoort | Vuren gëimpregneerd |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dikte | 100mm |
| Artikelsoort overig | Betonpalen |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Gerelateerde producten
-

Koopmans Ecoleum 2½ ltr. 225 Zwart/Bruin
2 op voorraad € 28,75 Op=op In winkelmand + -

Tenco Steigerhoutbeits Antraciet 2½ ltr.
1 op voorraad € 18,55 Op=op In winkelmand + -

Balkdrager 32×114 Verzinkt op=op
50 op voorraad € 1,00 Op=op In winkelmand + -

Koopmans Houtcleaner 500 ml.
3 op voorraad € 6,40 Op=op In winkelmand +

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.