Dubbele deur+kozijn, vuren, enkel glas D1
1 op voorraad
€ 250,00 Op=op
Verpakkingsinhoud: 1 stuks
Artikelnummer:
18872-2891
|
Verzendkosten berekenen
Beschrijving
Aanvullende informatie
Beoordelingen (0)
Beschrijving
Dubbele deur+kozijn, vuren, enkel glas D1
Binnenwerkse maat kozijn 142,5 x 190,0 cm
Buitenwerkse maat kozijn 150,0 x 196,0 cm
Aanvullende informatie
| Lengte | 196cm |
|---|---|
| Breedte | 150cm |
| Artikelsoort | Tuindeuren en poortframes |
| Houtsoort | Vuren |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
| Hoogte | 196cm |
Wees de eerste om “Dubbele deur+kozijn, vuren, enkel glas D1” te beoordelen Reactie annuleren
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Categorieën
Actie's en Partijen
Gerelateerde producten
-

Tenco Steigerhoutbeits Antraciet 1 ltr.
1 op voorraad € 8,40 Op=op In winkelmand + -

Houtbouwschroef T40 Tk.Zwart 8.0X180/80 OP=OP
4 op voorraad € 31,85 Op=op In winkelmand + -

Houtbouwschroef T40 Tk.Zwart 8.0X220/100 OP=OP
5 op voorraad € 37,60 Op=op In winkelmand + -

Trappenlak anti-slip Taupe 750ml
4 op voorraad € 14,75 Op=op In winkelmand +

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.