Douglas R enkele 6-ruits glasdeur Prestige 1090x2210mm vergrijsde uitvoering
Niet op voorraad
€ 100,00
Verpakkingsinhoud: 1 stuks
Artikelnummer:
18875-2894
|
Verzendkosten berekenen
Beschrijving
Aanvullende informatie
Beoordelingen (0)
Beschrijving
Douglas R enkele 6-ruits glasdeur Prestige
dubbel glas incl. kozijn 1090 x 2210mm
Oude showmodel deur, mag weg voor een schappelijke prijs
Aanvullende informatie
| Lengte | 221cm |
|---|---|
| Breedte | 109cm |
| Artikelsoort | Tuindeuren en poortframes |
| Houtsoort | Douglas |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
| Hoogte | 221cm |
Wees de eerste om “Douglas R enkele 6-ruits glasdeur Prestige 1090x2210mm vergrijsde uitvoering” te beoordelen Reactie annuleren
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Categorieën
Actie's en Partijen
Gerelateerde producten
-

Trappenlak anti-slip Taupe 750ml
4 op voorraad € 14,75 Op=op In winkelmand + -

Houtbouwschroef T40 Tk.Zwart 8.0X160/80 OP=OP
3 op voorraad € 27,00 Op=op In winkelmand + -

Balkdrager 32×114 Verzinkt op=op
50 op voorraad € 1,00 Op=op In winkelmand + -

Koopmans Ecoleum 2½ ltr. 229 Donkergrijs
1 op voorraad € 28,75 Op=op In winkelmand +

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.