30x220x4500mm hardhout damwand
15 op voorraad
€ 61,85
Beschrijving
30x220x4500mm Hardhout Damwand � Geschikt voor grond- en waterkeringen
Deze hardhouten damwand heeft een afmeting van 30 mm dik, 220 mm breed en 4500 mm lang. De werkende breedte van 220 mm maakt het geschikt voor het maken van damwanden bij grond- en waterkeringstoepassingen.
? Productkenmerken:
– Afmetingen: 30 mm dik � 220 mm breed � 4500 mm lang
– Houtsoort: Hardhout
– Werkende breedte: 220 mm
– Toepassing: Grondkering en waterkering
– Duurzaamheid: Bestand tegen vocht en wisselende weersomstandigheden
– Verwerkbaarheid: Kan worden geschaafd, gezaagd en bevestigd met geschikte bevestigingsmaterialen
?? Praktische voordelen:
– Wordt toegepast om grond of water te keren, bijvoorbeeld in tuinen, vijvers of oevers
– Hardhout zorgt voor een langere levensduur in contact met vochtige omgevingen
– Dankzij de lengte en breedte is de damwand eenvoudig te plaatsen en te combineren tot een stevige constructie
Deze damwand is geschikt voor projecten waar een duurzame en stabiele afscherming van grond of water gewenst is. Door de hardhouten samenstelling is het materiaal minder gevoelig voor slijtage door vocht dan zachthoutsoorten.
Aanvullende informatie
| Lengte | 450cm |
|---|---|
| Breedte | 220mm (werkend 205mm) |
| Houtsoort | Hardhout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dikte | 30 mm |
| Artikelsoort overig | Damwand |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Gerelateerde producten
-

80x80x3050mm fijnbezaagde hardhout paal
68 op voorraad € 29,50 In winkelmand + -

45x70x4000mm fijnbezaagde hardhout regel
77 op voorraad € 27,85 In winkelmand + -

Raamhout RS-profiel gevingerlast
155 op voorraad € 52,50 In winkelmand + -

Tuindeurkozijn hardhout + aanslagligger
Niet op voorraad € 87,95 In winkelmand +

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.