Balkondeur 1427 Merbau hardhout excl. glas
2 op voorraad
€ 250,00 Op=op
Verpakkingsinhoud: 1 stuks
Artikelnummer:
18873-2892
|
Verzendkosten berekenen
Beschrijving
Aanvullende informatie
Beoordelingen (0)
Beschrijving
Balkondeur 1427 93×211.5cm
Merbau hardhout
14cm brede stijlen en dorpels
Lage borstwering
Let op, excl. glas
Aanvullende informatie
| Lengte | 211,5cm |
|---|---|
| Breedte | 93cm |
| Artikelsoort | Binnendeuren, ramen en kozijn |
| Houtsoort | Hardhout |
| Kleur | Wit |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Gegrond |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
| Hoogte | 211,5cm |
Wees de eerste om “Balkondeur 1427 Merbau hardhout excl. glas” te beoordelen Reactie annuleren
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Categorieën
Actie's en Partijen
Gerelateerde producten
-

Koopmans Houtcleaner 500 ml.
3 op voorraad € 6,40 Op=op In winkelmand + -

Tenco Steigerhoutbeits Antraciet 1 ltr.
1 op voorraad € 8,40 Op=op In winkelmand + -

Koopmans Ecoleum 1 ltr. 213 Teak
4 op voorraad € 13,50 Op=op In winkelmand + -

Tenco Steigerhoutbeits Whitewash 2½ ltr.
2 op voorraad € 18,55 Op=op In winkelmand +


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.