50x100x4000mm fijnbezaagde hardhout balk
34 op voorraad
€ 29,05
Verpakkingsinhoud: 1 stuks
Artikelnummer:
19176-3159
|
Verzendkosten berekenen
Beschrijving
Aanvullende informatie
Beschrijving
Azobé of angelim vermelho
Aanvullende informatie
| Lengte | 400cm |
|---|---|
| Breedte | 100mm |
| Artikelsoort | Balken en liggers |
| Houtsoort | Hardhout |
| Afwerking | Fijnbezaagd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dikte | 50mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
Categories
BalkenHardhout
Gerelateerde producten
-

45x70x3000mm geschaafde hardhout regel
360 op voorraad € 20,85 In winkelmand + -

100x100x2500mm fijnbezaagde hardhout paal
Niet op voorraad € 43,65 In winkelmand + -

25x145x3050mm Hardhout vlonderplank
Niet op voorraad € 32,95 In winkelmand + -

28x190x3350mm hardhout gladde vlonderplank
Niet op voorraad € 52,95 In winkelmand +
