32x200x4800mm steigerplank blank
70 op voorraad
€ 19,95
Verpakkingsinhoud: 1 stuks
Artikelnummer:
18859-2878
|
Verzendkosten berekenen
Beschrijving
Aanvullende informatie
Beoordelingen (0)
Beschrijving
Vuren steigerplank
Aanvullende informatie
| Lengte | 480cm |
|---|---|
| Breedte | 200mm |
| Artikelsoort | Steigerplanken |
| Houtsoort | Vuren |
| Afwerking | Fijnbezaagd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dikte | 32mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Eenheid | stuks |
Wees de eerste om “32x200x4800mm steigerplank blank” te beoordelen Reactie annuleren
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Tags:
steigersteigerhout



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.